Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem mer néhány férfi...

Miért nem mer néhány férfi piszoárt használni?

Figyelt kérdés
A munkahelyen amikor szünet van két srác mindig a WC-ben támaszkodva vagy toporogva várja, amíg szinte mindenki végez. 1 WC fülke és 8 piszoár van 15 férfire, ami szünetben azért elég nagy forgalmat okoz, mert mind egyszerre megyünk. Mi értelme az értékes időben arra várni, hogy végre senki sem legyen a WC-ben?
2019. jún. 26. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
félnek hogy megnézed a faxúkat
2019. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mihago ***** válasza:
41%
A piszoárnak van egy íratlan illemtankönyve. Nem állunk a másik mellé. Legalább egy csésze legyen közted és a másik férfi között, hacsak nem vagy bvzi.
2019. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 : Ha ez így lenne, akkor miért raknak annyit egymás mellé, főleg választó fal nélkül?
2019. jún. 26. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon szégyenlősek,ez az egyetlen oka .

Nem voltak olyan helyen,pl közös tusolókban ,ahol ez meztelenül történik .

2019. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Azért raknak annyit egymás mellé, mert ha messzebb teszik az emberek akkor is kihagynának egy helyet, így a helykihasználás még rosszabb lenne.
2019. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
mert félnek h azt hiszik roluk h meteltek...
2019. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez hülye szabaly Azoknak kell akik gatlasosak most ha mar nagyon kell es van üres hasznalod Ennyi
2019. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én például csak nehezen tudok akkor hugyozni, amikor sokan vagyunk a mosdóban, ezért szoktam általában a hagyományos wc-t használni, nem a piszoárt.
2019. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Én redszeresen nézem a pisi-partnerem lőfsét néha beindulnak az előnedveim nyaaa vigyázatok

cicafiuk megjött a kandurbani :)

2019. júl. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták,íratlan szabály hogy nem állunk egymás mellé,kivéve vészhelyzet esetén. Ezek szerint nekik nem akkora az a vészhelyzet hogy ne tudjanak várni 1-2 percet
2019. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!