Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! 16 éves vagyok és a...

Segítség! 16 éves vagyok és a péniszemen apró, kemény csomók jelentek meg! Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szóval, 11-12 éves koromban körül lettem metélve (egészségügyi okokból). 15 éves korokban fedeztem fel ezt az elváltozást, de úgy voltam vele majd csak elmúlik, hát nem így lett. Fogalmam sincs arról, hogy ennek lehet-e bármi köze a műtétemhez, de nagyon aggaszt. Valaki nem tudja esetleg ezt hogy kell kezelni? Orvoshoz nem szeretnék menni. Annyira kellemetlen érzem, hogy még a szüleimnek sem mondtam el.

2019. júl. 3. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
És mégis mit és hogyan kezelje bárki is így látatlanba? Azért ennél több információ is kevés lenne. Ha úgy érzed probléma van menj orvoshoz! Már egyedül is megteheted 16 évesen. Első körben urológushoz fordulj! De a gyermek háziorvosodnak is megmutathatod.
2019. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem éc nem halsz bele
2019. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd csak lerohad ha így folytatod
2019. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyelj, urulógus kész ilyenekről ne írj ki kérdést mert csak baromságot fogsz kapni,és igen is szólj a szüleimnek figyelj, én is srác vagyok de ha ilyen bajom lenne nem viselkednék pisis módjára a szüleim előtt mint ahogyan te teszed,ez nem olyan hogy most mit tudom én tökön rugtak és pá, az se veszélytelen csak szólok,de a lényeg menyj el szépen urulógushoz hogy ne legyél még nagyobb,szarban,nem kell fosni,am nekem is van hasonló dolgok a makom alatti résznél ez viszont a túl sok hokizástól van(annó utána olvastam ezért tudom) nem tudom már a nevét viszont mivel nem mondtad el hogy neked hol vannak ezek a fehércsomók, továbbra is urulógust tanácsolom számodra
2019. júl. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!