Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik az esélyek?

Mik az esélyek?

Figyelt kérdés

35 vagyok, 1 motorbaleset miatt csak pisilésre alkamas a péniszem, volt 4 sikertelen műtét, de sajnos így marad! Feleségem lepattant! Mindenem egészséges, csak ott lent van a baj!

Mindenkit kérek ne vegye ezt önsajnálatnak, és nem én voltam a hibás, kijött elém 1 taxi!


2019. júl. 10. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
és mikre mik az esélyek? szexre? kapcsolatra? családra? arra, hogy a vacsora pizza lesz?
2019. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
szeretném érteni a kérdést.
2019. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a kérdés teljesen érthető! Jó lehetne jobban is fogalmazva, de hogy találhat-e olyan nőt aki elfogadja hogy a farock nem üzemképes.. Én pasi ként és úgy fogalmazom hogy fogyatékos ként azt gondolom hogy esély az van lehet hogy találsz olyan valakit aki mondjuk nyelvvle kézzel jobban szereti.. Az más kérdés hogy meddig tart egy ilyen kapcsolat mert amit az ember elsőre elfogad lehet hogy évekkel később mégis elő jön a vágy hogy szeretné pénisszel élvezni.. De ne ebből induljunk ki, gondolj arra hogy ha az ismerkedésnél (nem a legelején) így elmondod akkor ha valaki ezt nem tudja felfogni és elfogadni akkor nem is érdemel meg.. Jártam már én is úgy hogy a lány aki később a párom lett elfelejtette közölni hogy volt fiatalabb korában szexuális traumája így max csiklónm keresztül tudott élvezni de én meg próbálkoztam mint a marha és úgy derült ki hogy nem fizikailag komolyan a sarokba állítottam hogy vagy elmondja hogy mi ez vagy nincs ennek jövője.. Kitartást!!
2019. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam életemnek is véget vettni, semkitől nem várnám el, hogy, hogy így éljen velem, félrelépés nélkül, élvezet mindenkinek jár, önzőség lenne részemről, nagyon nagyon kivagyok, senkinek sem kívánom ezt a lelki, testi traumát,
2019. júl. 10. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ha elfogadod, hogy szexen túl is van élet, akkor nem látod ennyire negatívan a helyzetet. Addig nem fog menni. Sokan tudnak szex nélkül is tartalmas életet élni. Ezért én nem dobnám el a saját életemet, semmi áron.
2019. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szerelem hiánya a gond, hogy egyedül vagyok...... Nincs kit megölelni este!
2019. júl. 12. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!