Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor mutálok már?

Mikor mutálok már?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon aggódom,hogy mikor mutálok! Lent minden tökéletes,hónaljnál is tök ok minden,még növőben vagyok,de jelenleg 166-170 cm között vagyok (Tavaly nyáron 12 cm-et nőttem,azelőtt 10-et,idén eddig 6-ot) de még mindig NEM mutáltam. Ezáltal utálok beszélni,telefont nem szeretem felvenni,és interneten senkivel nem beszélek hanggal. Félek hogy valami baj van,pedig a nemi fejlettségem teljesen OK! Egy kicsit ugye bár a növés miatt az évekbe változott a hangom,de egyáltalán nem olyan,mint kéne. Szerintetek be fog következni a mutálás a közeljövőben! Köszönöm a választ! :) Bocsi ha hosszú!

2019. júl. 19. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
*közeljövőben?
2019. júl. 19. 14:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja,és spermám van már természetesen!
2019. júl. 19. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? :)
2019. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 6-ost ne nézd! :) 164
2019. júl. 19. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne siettesd, inkább énekelj tovább szoprán hangon, ma nagyon jól fizetik a kontratenor énekeseket.
2019. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hónaljnak és a "lent"-nek nem sok köze van a mutálás idejéhez, de minden bizonnyal az is hamarosan megindul majd.

(Van, aki csak 15-16 éves kora között mutál, de találkoztam már olyannal - osztálytársam volt -, akinél még ennél is később következett be ez a folyamat.)

2019. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony ott "lent" nagyon is sok köze van hozzá.
2019. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SebR válasza:
Mutáltál már?
2020. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!