Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudom, van pár ilyen kérdés,...

Tudom, van pár ilyen kérdés, de muszáj megkérdeznem nekem is: nagyon ki van száradva a szám, már vagy 5napja, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Az elején labelloval kentem, de csak rosszabb lett. Azt olvastam hogy a méz jó még rá, de jelenleg nincs itthon. :S

Mi mást lehetne még használni? Nagyon viszket és idegesítő, h mosolyogni se bírok, mert teljesen "szétrepedt" a bőröm. :s


2010. júl. 11. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A labello és társai egy határon túl csak tovább szárítják. Próbáld Nivea krémmel (bármilyen jó, még a testápoló is, csak ne nyeld le), jó a Dove (ezek a csúcsminőségek), vagy a körömvirágkenőcs. Ha így kicserepesedtél, akkor a hagyományos ajakápolókkal kitörölheted... inkább egy mini tégely Niveát tarts magadnál.
2010. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A labello tényleg nem jó rá, semmit sem használ, csak még rontja a helyzetet. Mi ilyen aloe verás szájkencét szoktunk venni, bár nem tudom h hol, csak tudom, h drágább mint egy sima labello de az legalább használ is.
2010. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A labellók tényleg nem jók, nekem sem jönnek be, még a direkt cserepedés elleniek sem. Azt megelőzésnek használom.


Testápolót tegyél, az rohadtul fog csípni, de jót tesz.

2010. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat, remélem beválik valamelyik, mert már nagyon elegem van ebből. :(

azt olvastam még, hogy vajjal, vagy olajjal is be lehet kenni, az is használ rá. szerintetek?

2010. júl. 11. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány előjele is lehet, vegyél valami B-komplex-et.
2010. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!