Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtét után hetekkel időnkén...

Fogműtét után hetekkel időnként erős csont fájdalom kínoz az egész arcomban, az orvosom szabin van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta fogmutet? Kb ezer fele "fogmutet" okozhat csontfajdalmat. Kerdes az is, az orszag melyik reszeben vagy? Es mikor jon vissza a te dokid a szabirol (avagy mennyit kellene ra varni, par napot vagy egy honapot?
2019. aug. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nice85 válasza:
100%

0612521421


Hivd fel.. online fogorvos, o megadja a valaszt de sztem Algoflex Forte ha nem szunik es a vizesruha se jott be... meg oblogethetsz palinkaval az zsibbaszt es fertotlenit... de ha nagy a gaz akkor menj el egy fogklinikara aki jo hireben all... vagy szajsebeszet... kitartast...

2019. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nice85 válasza:
100%
Miutan a Lidocain hatasa elmulik huzas utan nekem is fajt... a Fortet javasoltak szal sztem ne ess panikba... ez normalis... a durvan megbojgatott idegeknek ido kell... a szajban levo sebek nehezen gyogyulnak ... tejes tojasos dolgot ne egyel es a fogkefevel is csak ovatosan arrafele... az viszont jo ha a nyelved ottjar mert a nyal fertotlenit...
2019. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!