Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hézagos fogak? Fogorvos...

Hézagos fogak? Fogorvos ajánlata semmi? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eléggé hézagosak a fogaim. A fogorvosom egy bunkó nő, de muszáj vagyok hozzá járnom mivel a közelben másik nincs.

Láttam már olyat, hogy a saját fogunkra tesznek egy protkóhoz hasonló fogakat és a hézagokat eltünteti.? De mi lehet ennek a neve? A fogorvosom szerint mivel 24 vagyok a fogszabályozó felesleges. Azt mondta tudjak ezzel együtt élni, nem ajánlott semmit, pedig van valami de mégsem tudom a nevét.


2019. aug. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
24 évesen bőven lehet fogszabályozni. Én idösebb voltam mikor elkezdtem. Nem bántam meg, csak azt, hogy nem előbb lett meg anyagi okok miatt.
2019. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is anyagi okok miatt nem lett megcsináltatva. De utánna olvastam és tusom, hogy lehetne fogszabályozni. De az érdekelne inkább, hogy mi lehet ennek az eljárásnak a neve, amit rányomnak a fogra és eltünteti a hézagot.
2019. aug. 6. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Foghéjra gondolsz?
2019. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keress fel egy másik fogorvost, azzal jársz a legjobban! :)

Szerintem amire gondolsz: Dental trainer. Én ebayről rendeltem, szilikon jellegű. Rá kell tenni a fogsorra éjjelre és nappal minimum 1-2 órára. Nekem alul két fogam torlódik, felül az egyik kicsit kifele áll. Már a behelyezést követő fél óra elteltével éreztem, hogy dolgozik a készülék, kivételt követően roppant módon fájt, de pár nap alatt hozzászokik a fogsorod és elmúlik a fájdalom. Én még csak pár napja használom, de már látszik egy kis változás, szerintem a kisebb hibák korrigálására jó lehet.

2019. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy videót! [link] Erre a dologra gondolok! :)
2019. aug. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!