Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rendszeresen ápolom a fogaim...

Rendszeresen ápolom a fogaim megfelelően de mégis most azt mondta a doki hogy kb 20 lyuk van! Mennyi idő alatt romlanak a fogak?

Figyelt kérdés
Havi egyet tudok megcsináltatni tehát kb másfél év, mire végeznek vele. Milyen intenzíven tágulnak a lukak?
2019. júl. 29. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt se tudom miért lukasak. Édességet nemigen eszem v iszom napi kétszer mosok fogat legalább tíz percig használok szájfertőtlenitőt kaja után kiöblítem a szám
2019. júl. 29. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Te látsz elváltozást a fogadon?

Szerintem keress fel más fogorvost is!

(Nekem is egyszer képes volt az egyik azt állítani, hogy az összes rossz, azóta jó néhánynál jártam már, és persze nem voltak rosszak.)

Egyébként fontos a helyes fogkefe, fogkrém és fogmosási technika és nem árt a fogselyem sem.

2019. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor jártál ez előtt utoljára fogorvosnál?
2019. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 orvos is van. Az egyik a körzeti aki kicsit átvert. A fizetős az árpád hídnál van.

Naluk tavaly a körzetinél tavasszal. De a fizetős doki nagyon jó fej egy csomó dologba adott kedvezményt ami pedig a lista alapján fizetős letut volna én bízom benne, sose faragtam rá. Pedig nem személyes ismerős.

2019. júl. 29. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
1,5 év alatt 20 fog nem lyukad ki csak úgy, nézesd meg egy másik dokival is
2019. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megnézetném másik dokival. Lehet, hogy épp azért ad kedvezményt, hogy mindenképp nála csináltasd, még jófejnek is tűnik, miközben elképzelhető, hogy nincs is 20 lyukas fogad.
2019. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!