Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljesen fekvő bölcsességfog...

Teljesen fekvő bölcsességfog 1 cm mélyen az íny alatt, volt ilyen műtéte valakinek?

Figyelt kérdés
Azt mondták rettentő hosszan fog gyógyulni, volt orvos aki nem is vállalta a műtétet, viszint nekem nagyon fáj már, nyomja a mellette lévőt. Valaki tud segíteni mire számítsak a műtétnél és utána? Nagyon félek

2019. aug. 9. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem lesz...:(

Túl vagy már rajta, Kérdező? Ha igen, milyen volt?

2021. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem tőle, de sokkal könnyebben ment,mint a másik oldalon,ahol rendesen ki volt nőve egyszerre húzták az előtte lévő hetes foggal, kb 30 perc alatt megvolt mindkét fog.Azutan még egy gyors röntgen maradt bent egy kus darab,azt kikapta, összevarrta és kész is.nem mondom...a csontropogás brutál de ki lehet bírni az egészet osszessegeben.
ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!