Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mélyen fekvő íny alatti...

Mélyen fekvő íny alatti bölcsességfogat ki lehet venni úgy, hogy utána ne fájjon?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen sztorik fogászatok oldalain "nehéz műtét volt, de végül gyógyszert sem kellett bevennem"

Szerintetek ezek hihető történetek?

Csak mert ismerősöm két hónapot volt betegállományban vele, nekem három hónapja vették ki de még most is elég kellemetlen, habár már nem kell gyógyszer.



2019. aug. 8. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik egyáltalán nem fájt műtét után. Egy ideig kellett szedni fájdalomcsilapítót, napi hármat.
2019. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Hihető szerintem, de azért a fájdalomcsillapító elfér, azért túlzás hogy az nem kell. Max nem vehetett be at illető.

Nekem terhesség alatt kellett kivenni, és fájt ugyan, nagyon, de a gyerek miatt még csak esélyem se volt fájdalomcsillapítót bevennem, kibírtam végülis.


Már megszületett a gyerek, de a helye még most is kellemetlen, olyan fura.


Összehasonlítás képen azért azt mondom, inkább még egy szülés 18 óra vajúdással, mint egy bölcsesség fog kiszedése :D

2019. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!