Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol lehet venni olyan fém...

Hol lehet venni olyan fém vagy műanyag ezközt, amivel el tudom távolítani a torkomból a mandulakövet?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meddig tart elmenni az orvoshoz?? De komolyan. Jo indulatbol kerdezem.... hidd el segitenenek es akkor meg rosszat se teszel magadnak.. nrm ugy mintha magadnak csinalnad. Bizd a dokikra.
2019. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az okoskodásért, de nincs tb-d, vagy miért akarod magadnak? Ez nem olyan, mint amikor Youtube videó alapján megszereled magadnak a telefonodat, ha elcseszed, akkor meg legfeljebb elviszed szervízbe.
2019. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam fül orr gégészeten,mikor észrevettem a mandulakövet.A doki ki is szedte,de 1-2 hét múlva ujratermelődött.Nem akarok hetenként dokihoz menni miatta,inkább kiszedném magamnak ha lenne hozzé megfelelő ezköz.Vagy vetessem ki a manduláim?
2019. aug. 14. 07:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, nekem is 1-2 hét és újratermelődik. Én benzincső plusz porszívóval szoktam kiszívatni, viszont ne hogy bazi nagy vákumot dobj rá a manduládra!!!!! Tehát a nagya levegőt szivja a semmiből a porszívó és kevés hányada jusson a csőre!!!
2019. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert te is tudod h ez nem normalis h visszajon...jelezni kell az orvosnak. Meg ha nem mesz hetente akkor te fogsz szorakozni a koveiddel hetente??nem biztonsagos es egy ido utan azt is megunod igy mindenkepp vmi vegleges megoldasrol kellene beszelni a dokival...a mandula kivetel se rossz otlet. De mindenkepp altatasba akkor....a dokik szeretik nem altatasba mert h ugy nekik konnyrbb es gyorsabb de ugy ne vallald be mert a betegbek nagyon maceres egy eletre szolo trauma. Kitartas. Ha meg jol kiszedik soha tobbet nem lesz bajod a manduladdal.ez azert eleg jo.
2019. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A mandulakövet szinte lehetetlen megszüntetni. Én 3 éven keresztül szenvedtem vele, magamnak szedegettem hullámcsattal es fültisztitó pálcikával. Borzasztó kellemetlen érzes hogy ott van a torkodban és ne beszéljünk a förtelmes szájszagról. Nekem az utóbbi volt az ami miatt ugy döntöttem hogy nem kinlódom vele tovább, így kiszedettem . Szerintem életem egyik legjobb döntése volt. Nincs semmi baj azzal ha nem altatással műtenek, nekem sem ugy csináltak és semmi bajom nem lett tőle, azt leszamitva hogy 1 hetig kb alig tudtam beszélni és az evés is nagyon megnehezitette a dolgokat, de ez szerintem természetes. Én csak bátoritani tudlak a műtétre, mert megszabadulni a mandulakőtől szinte lehetetlen, csinalhatsz bármit is vele(tapasztalat). Azóta nem is kell nézzem

hála Isten a torkom, hogy van e ott valami vagy sem, ami szuper érzés.

2019. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!