Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Candidás a nyelvem milyen...

Candidás a nyelvem milyen krémet ajanlotok rá mi használna?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
amit az orvos
2019. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Foreveres Aloe zöldkrém. Vagy fekete kömény olaj. Forever First. Ezüstkolloid. Ezek mind természetesek, de hidd el sokszor többet érnek. Alapból gomba, baktérium, vírusölő mind, olyanok mint egy antibiotikum csak természetes és nem teszi tönkre a szervezetet. Na de kinek mi jön be.
2019. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ahonnan azt megtudtad, hogy a nyelveden biztosan candida van és nem más, onnan fogod erre is megtudni a választ.


(Mi a bánatért nem mész el orvoshoz, aki megvizsgál és ad gyógyszert arra, ami valójában a bajod?)

2019. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd már ezt a forever young aloe vera maszlagot...


[link]

2019. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 nem mentem el orvoshoz hanem 2 hónappal ezelőtt a nemiszervemen volt ilyen gomba és pont olyan lepedek van a nyelvemen. Se időm se kedvem nincs el menni.
2019. aug. 13. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, hátha más is elkapja.
2019. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A Candida immunszupprimált (immungyenge) állapotban szokott szájfertőzést okozni, mint a kemoterápia vagy az AIDS. Kötve hiszem, hogy az gomba.
2019. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Üljél már le a popódra, maszlag... Szerintem írtam kinek mi jó rá... Úgy csinálsz mintha az ember kB árulta volna!!! Én se pontozok le senkit!!! Volt ismerősöm akinek attól múlt el! Maszlag.... Pfff. Mindenki írhat véleményt nem? Szedjél be egy zsák gyógyszert akkor, ha attól jobban fogod érezni magad!
2019. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#4!

Köszönjük! Most már ezt is tudjuk. Biztosan nem olyan ember írta a cikket, akit mondjuk a gyógyszeripar pénzel. Amit egyszer valahol-valaki leírt, az úgy is van. Olvastál egy cikket, aminek mondjuk nem néztél utána, de tök hivatalosnak tűnik, akkor mindenki hülye, aki nem ugyanazt mondja. Ne törődj vele, hogy ezek évszázadok óta használt, bevált dolgok. Ne törődj vele, hogy másnak használ! Pl. Nekünk is.

Te csak szaladj mindennel orvoshoz! Szedjél annyi kemikáliát, amennyi jól esik!

A többit meg bízd ránk!

Köszi!

2019. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!