Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki help! Milyen fájdalomcs...

Valaki help! Milyen fájdalomcsillapitot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Valami brutal eros fajdalomcsillapitot szeretnek fogfajasra, mivel no a bolcsessegfogam.

A gond az, hogy hasznaltam mar panadolt, aspirint, algopyrint, benuront es cataflamot is - izuleti fájdalmakra illetve a nagyon eros menstruációs. Flectort es 560as apranaxot hasznalok kombinálva altalaban, de mar az apranax sem hat szinte, csak 3-4 szem a gorcseimre, nem tudom mit vegyek be:S

Elore is koszi, 18/l



2016. jún. 29. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Advil UItra Forte. De négy óránál tovább ez sem csillapítja. Célszerű lenne fogorvost felkeresni.
2016. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, kiderült, hogy nem tudott kinőni, mert kemény volt ott az ínyem, és felvágták, utána kibújt.


Konzultálj egy fogorvossal.

2016. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Advil Ultra Forte helyett nyugodtan vehetsz bármilyen generikum ibuprofent, pl Ibumax, csont ugyanaz a hatóanyag a marketingköltségek nélkül. Egy 600 mg-os tabletta remélhetőleg 4-5 órán át tart. Én 100 kiló vagyok, így nagy fájdalmak esetén lazán beverek 5-6-ot is egy nap, de neked háromnál többet nem javaslok.
2016. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Apranx 250 vagy 550es lehet ;-) Ha ilyen profi vagy, akkor ilyen Advil izekkel nem is probalkoznek.

Donalgin, az kiüt, 10-12 orara.Hidd el fog hasznalni, viszont fel kell iratni, venykoteles.

Fogdoki felkeresese erősen ajánlott.

2016. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uccso vagyok, amugy 550es Apranaxbol napi 4 a max!En is durvan görcsölök, de azert ennyi szokott hatni annyira hogy kibirjam (es ritkan veszek be ennyit), annal tobbet tilos bevenni.Kicsit ki is kellene birni azert, mert igy mindenhez hozza fogsz szokni.
2016. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom😊

Az a baj, hogy a haziorvosomnak ugye ezeket az "állandó" fájdalmakat mondtam, az izuleteimre cataflamot irt elsőként, de az mar egy idő utan semmi volt igy maradt az apranax arra is flectorral (én nem tudom miert éltem abban a hitben hogy 560as, pedig tenyleg 550😅). Nogyogyasznal is voltam, o a világoskék apranaxot mondta, de szoltam hogy azon mar sajnos tul vagyok:(

Most nagyjabol hatott a ket apranax, ugyhogy lehet fölösleges massal kísérletezni meg😊

Koszonom a válaszokat!

2016. jún. 30. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!