Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcseségfog műtét félek?

Bölcseségfog műtét félek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy ilyen kérdés volt de tartok tőle mert a helyi sztk alapon amikor voltam majdnem be ****a fájdalomtól utána nem is engedtem hogy kihúzza..


Most elmentem egy magánhoz aki mondta hogy műtéti úton fogják eltávolítani. Ez lehet 1 óra vagy 2... mennyire fog fájni utána? és hogy varrják majd össze?

Nem fogják a tűt le ejteni a torkomba miközben összevarrják?



2019. aug. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, hogy a fenébe tudsz ilyen hülyeséget kérdezni? Menj el jóshoz, ha az érdekel, mi fog történni a jövőben. Mennyire fog fájni utána? A fájdalom szubjektív, így erre a kérdésre a jósnő sem fog tudni válaszolni. Hogy varrják össze? Mert ha azt mondom, hogy keresztmatrac öltéssel duplanullás fonállal, fogod érteni mit jelent? No nem mintha ez lenne az egyetlen varrástechnika, magyarán még szakember sem tudna erre válaszolni (kiveve, ha jósnő az illető). Hogy mit ejtenek el, vagy mit nem, az újfent csak az ezotérikus kolléga segítségével tudható meg (amúgy elég valószínűtlen, hogy ilyen történik, de esély van rá, kb ugyanannyi, minthogy kapsz egy allergiás rohamot a székben és meghalsz).
2019. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Első, ne legyél már paraszt.

Nekem körülbelül 1 órás volt, kicsit kínlódtunk a kivétellel. Nem fogják a tűt a szádba ejteni, nyugodj meg, régóta csinálják a sokuk ezt. :)

2019. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

dokik*

Nekem pl. Két öltéssel varrták össze.

2019. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!