Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megbízható, emberséges szájseb...

Megbízható, emberséges szájsebész orvost keresek, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Bölcsességfog műtétem el lett rontva, pokoli szenvedéseken mentem át, rettegek már a szájsebészettöl, de sajnos még vár rám két műtét.

Nem megyek akárkihez, olyat keresek aki szakmailag a topon van és a szövődményeimen is segít.

Bárhol jó az országban.



2019. aug. 12. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dr Simon Tibor csinálta Kaposváron. Nagyon ügyes, semmi bajom nem lett egyikkel sem. Az egyik fogam nagyon rossz helyzetben vízszintesen feküdt, csúnya, kampós vége volt, azt mondta minimum egy órás lesz a műtét, de lehet, hogy több is, ahhoz képest 20 perc alatt simán kiszedte. Szerintem profi.
2019. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Alexander Fülöp, Pest megye, Csömör.
2019. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom szájsebészeként dolgozik e. Kivovits fogaszati rendelő. Budapest. Nekem berepedt bölcsességfogamat húzta ki kb. 5 perc alatt. Nem dagadt be, nem vérzett, és mikor kiment az injekció hatasa egy picit sem fájt még fajdalomcsillapító sem kellett. Kár volt úgy félni hogy majdnem elajultam utána :)
2019. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zalaegerszeg, Iván Implantkilina, Dr. Iván Gyula. Szakmailag és emberileg a legmagasabb szinten áll, az egész csapat egy egységet alkot, kellemes a légkör, Iván Doktor remekül oldja a feszültséget, az asszisztensnők is profik és nagyon kedvesek.

Nem hangzik túl életszerűen, de egy élmény volt a műtét (gyökércsúcs rezekció), bármikor újra rábíznám magam.

Jó szívvel ajánlom őt!

2019. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!