Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítéssel kapcsolatban...

Fogfehérítéssel kapcsolatban kérdeznék, lent kifejtem, mert kicsit hosszú?!

Figyelt kérdés

Hátha valaki ért hozzá vagy volt tapasztalata hasonló helyzetben.

Szóval, az egyik első fogam nagyrésze amolyan pótfog. Tömés meg miegymás, nem értek hozzá. A lényeg, hogy gyökérkezelve is volty fúrva, faragva, így pótolni kellett, de ez a fogam pár árnyalattal sötétebb, mondhatni sárgább, mint a többi fogam, de a többinek a fehérségével sem vagyok megelégedve, így szeretném kifehéríttettni valamilyen módon. Árulják ezeket a cuccokat, amik világítanak és ezt halomra reklámozzák. Arra gondoltam elsősorban.


Na de a kérdésem: Ha használom ezt a cuccot, akkor a "pótfog" is fehéredik vagy csak a rendes fogaim? Nem szeretném, hogy még jobban elüssön a színe annak a fogamnak a többihez képest, így is kellemetlen és keveset mosolygok miatta. :/


2019. aug. 14. 20:36
 1/1 anonim válasza:

Potlas, tomes nem feheredik.

Keress fel inkabb egy fogorvost.

2019. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!