Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van fogorvosi rendelőben végzett peroxidos fogfehérítéssel kapcsolatban? Látványos a változás?

Figyelt kérdés
Illetve esetleges mellékhatások érdekelnének, valamint hogy megfelelő étrend mellett mennyi ideig marad fehér a fog
2019. márc. 30. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly csinálták...nem volt nagyon sárga a fogam, inkább csak amolyan "csontszín". Fehérebb lett pár árnyalattal, minden rúzst fel tudtam végre tenni hozzá, de nem lett hollywood mosoly eredmény. Az enyémen már meglátszik, hogy "kopott" kezd sárgulni, sötétedni, pedig nem is cigizek és nem is iszok cukros lötyiket, max havi 1-2x. Nekem úgy fél évig bírtam szépen, de újra nem csináltatnám meg ennyi pénzért. Most porcelán héjakra gyüjtök, attól már igazi hófehér mosolyom lesz és nem is sárgul be...csak húzós az ára...
2019. márc. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!