Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vissza lehet kérni a penzt ha...

Vissza lehet kérni a penzt ha csak 1fogat kertem hogy kezeljen, de kozbe belefurt a mellette levo fogba is mert szerinte az is lyukas volt es kifizettetett velem tobb mint 35ezer forintot es most ugyanugy faj mint elõtte, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,de menjél vissza .
2019. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát így semmiképpen sem. Sőt, ez így önmagában még a felháborodáshoz is kevés. Nyilván nem fúr bele olyan fogba, ami nem szuvas. Ott kellett volna tiltakoznod, hogy te ragaszkodsz hozzá, hogy ahhoz ne nyúljon, vagy nem vagy hajlandó kifizetni. Ott kell szólni. Így utólag már veszett fejsze nyele. Hogy fáj, az megint egy más kérdés kör, ez sajnos nem egy egzakt tudomány, hogy ha lyukas, akkor betömöm és minden szép és jó, fájhat azért is, mert közel a fogbél, ami egy hiperérzékenységi reakcióval válaszol, mely várhatóan viszont el fog múlnia anélkül, hogy a fogad elhalna, vagy gyökérkelezni kelljen; fájhat azért is, mert eleve a szuvasodást okozó baktériumok a kis csatornácskákon keresztül már a fogbélig jutottak el. Ezt ugye nem látja az orvos, aki csak a szuvas foganyagot távolítja el, de az esély megvan rá, hogy mégis néhány baktériumnak sikerült a fogbelet is megfertőznie. Ilyenkor ugye a terápia a gyökérkezelés lesz. De mivel ezt nem lehet előre tudni, ezért a szakma szabályainak megfelelően az orvos töméssel oldotta meg a problémát (és nagyrészt elegendő is), mert nagyobb esély van rá, hogy egy menthető fogat gyökérkezel feleslegesen.


Persze kontárok mindenhol vannak, lehet hogy tényleg valamit elrontott. De attól még az nem magyarázza, hogy te miért fizetted akkor ki a kezelést, amiről nem volt szó. Úgyhogy bármi is volt, te is balambér voltál.

Egyébként szólj róla az orvosnak, ha korrekt, akkor úgysem fog veled olyat kifizettetni, amiért egyszer már fizettél. Nyilván a gyökérkezelés más árkategória, de a végén a fedőtömésért nem fog külön pénzt kérni, elvégre egyszer már betömte a fogad, ami ugye végül nem sikerült (ha nem sikerült).

2019. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

visszamentem es le se tojt, magasrol tett ra hogy nekem faj a fogam.

Amíg kifizettem nagyon kedves volt, most amikor visszamentem segítségért azt mondta hogy nem hívott, azaz nem kérte hogy menejek.

2019. szept. 7. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!