Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levehetős fogszabi? Ugyanúgy...

Levehetős fogszabi? Ugyanúgy használ, volt már olyan akinek ez is szépen megszabályozta?

Figyelt kérdés

1 honapja kaptam... Nagyon félek hogy semmit nem fg csinálni, most is úgy érzem nem csinál semmit...

Volt már akinek ilyennel is megszabályozták szépen, és nem a ráragasztóssal?



2016. aug. 29. 22:20
 1/4 anonim válasza:

Az én tapasztalataimat mondom :D Nekem nagyon nagyon borzalmas fogsorom volt kisebb koromba, ezért a levehetős nem használt. 2 évig volt fent az állandó fogszabályzó, de az csodát művelt. :)

Igazából attól függ, hogy mi miatt kell a fogszabályzó, ha nem súlyos, akkor a levehetős is segíteni fog :) de kell pár hónap míg látni fogod a hatását

2016. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt nekem nem levetõs. Elrendezte õket, viszont hátrébb vannak nagyon a lentiek, nem tud velük mit csinálni már, és picit az álkapcsom is. Húzni kellet volna felülról, de azt mondták a levehetõssel is meg lehet csinálni húzás nélkül...
2016. aug. 29. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt. 1 évig hordtam, szépen összehúzta a fogaimat (nagy hézag volt köztük), de amint reggel levettem, kezdtek is visszaállni az eredeti helyükre. Egy idő után éjszaka már annyira összehúzta, hogy kb egymáson voltak a fogaim, de napközben így is szétnyíltak. Most 26 évesen szeretnék már állandót. :D
2016. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjszakai fogszabályzóra gondolsz, vagy az átlátszó sínre? Mert az éjjeli nekem nem használt semmit, pedig 3 évig minden éjjel becsülettel a számban volt. 17 évesen mondellkedni ketdtem kisebb nagyobb fotózásokon voltam, zavartak a fogaim nagyon. Viszont fogszabályzót nem rakathattam így egy átlátszó készülék mellett döntöttünk, amit fel jell pattintani a fogadra és egész nap a szádban lehet (nekem úgy is volt) és észre se lehet venni. Eleinte pösze voltam, de 1 év 9 hónap alatt gyönyörűen helyrehozta a fogaim!:)
2016. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!