Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem voltak hajlandóak kihúzni...

Nem voltak hajlandóak kihúzni a fogamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Bolcsessegfogról van szó. Elmentem pár honapja hogy megnezessem mert akkor hirtelen nagyon fajt. Azt mondtak minden rendben, egyenesen no így nem bántják, egy pici része az ínynek rálóg viszont azt majd ha szükséges eltávolítják.

Egy pár nap után abbamaradt a fájdalom.


Most megint előjött, úgy faj se aludni se enni nem tudok, faj a fülem és a nyirokcsomom is megduzzadt. Ez normális? Tudom hogy faj néha amikor aktív időszakban van de ennyi “mellékhatás” is normális? Nem lenne jobb kihuzatni?


Szenvedek jelenleg már három napja tart és ki tudja meddig fog még


2019. aug. 26. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, sokáig nem akarták kihúzni, mert semmi baja nem volt. Aztán mégis kihúzták, mert nem volt "ellenoldali" párja, azaz nem zárt össze az alsó foggal, ezáltal nagyon megfájdult és állítólag ki is lazult, begyulladt körülötte a fogágy.

Ha te fiatal vagy, és nemrég tört elő, lehet hogy érdemes várni még pár napot, mert ha egyenesen nő, és elfér a szádban, nem kéne megbolygatni. Sajnos a bölcsességfog az mindig fájdalmasan nő. Vegyél be nyugodtan fájdalomcsillapítót, és ha néhány nap múlva még mindig fáj, akkor menj vissza a dokihoz.

2019. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!