Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a megoldás? Lehet olyen...

Mi a megoldás? Lehet olyen dolgot szerezni ami lefedi a kihuzott első fogam helyét?

Figyelt kérdés

16/F

Minden bizonnyal kikell húzni az első bal fogam, mar par napja bevan gyulladva. Az első fogorvos teljesen mást mondott, nem is ezzel a foggal foglalkozott. A második szerint gyökérkezelés, a harmadik szerint elhalt a fog mert mozog (a gyulladas ota a mellette lévo is mozog) és kikell húzni, gyökérkezelés sikerèhez 5% esély van.

Mivel már nem tudom mit higgyek, felkészültem a legrosszabbra. Mondták hogy a fogpótlás pár hónap. Arra a pár hónapra van pár alternatíva, hogy ne égjek le ott ahol kinyitom a szám? Olyanokra gondolok aminek a feltétele nem tart napokig, vagy esetleg én is megtudom venni és feltenni magamnak.

Hallottam foghídakról de nem nagyon tudom hogy olyanokat hol lehet beszerezni. Koszonom a valaszokat


2019. aug. 26. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mar hallottam fog klipszekrol, keress ra, ezt csak fel kell csatolni. Segitek ra keresni ha nem talalod!
2019. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

2.-nak.


1. vagyok. Lepontoztalak, mert gyakorlatilag azt írtad le, amit már én is, fél órával előtted.


Ezért van ilyen magas %-od? Mert mások válaszait lopod?

2019. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Bocsanatodat kerem! Nem neztem meg a valaszodat. De azert nem kellene az emberre tamadni es irigykedve magadat dicsoitve kisajatitani egy valaszt. De bocsanatot kerek!
2019. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha beirod a keresobe h klipsz fog egeszen mast ad ki, szoval az mas amit irtam!
2019. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!