Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosok megtudjak, es...

A fogorvosok megtudjak, es megszokták-e nézni hogy melyik fogorvosoknál voltam elõtte? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Tobb fogammal volt problema, es egyszerre 2-3is fajt , de mivel minden doki csak 1foggal tudott foglalkozni.ezert egyszerre 3dokinal is voltam 3kulonbozo foggal, igy jo esetben mindharom egyszerre kellett volna meggyógyuljon. Sajnos nem igy tortent, 3fogat gyokerkezeltek es valoszinu egyiksem sikerult, es ezen felűl a mellette levo fogak is fajnak, de nem vagyok benne 100%os.

Kivancsi vagyok hogy a mostani dokim megszokta-e , vagy megtudja-e nezni hogy elotte kikné voltam. Ezt megszoktak nezni a fogorvosok?


2019. aug. 29. 00:27
 1/4 anonim válasza:

Nem szokták, de előfordul, hogy ha lát egy kiugróan szép vagy pocsék munkát a szájban akkor rákérdez, hogy ki csinálta.

Vagy általánosan érdeklődik, hogy eddig kihez jártál, mivel feltételezi, hogy fix orvoshoz jár vissza kezelésekre a páciens.

2019. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nemszoktak rakeresni ha elmegyek a fogorvoshoz hogy kiknel voltam elotte, mert mindenhol elkerik a tb.kartyat, es gondolom mindent bejegyeznek hogy mikor ki.kezelt es mit csinalt
2019. aug. 29. 00:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Megszoktak néha nezni az elõzmenyeket hogy.korabban az.illeto beteg mely fogorvosnal.volt?
2019. aug. 29. 12:22
 4/4 anonim válasza:
Nem tudnak utananezni, ok nem FBI, maximum megkérdezi hogy kik el voltal eddig, de szerintem egyáltalán nem erdekli őket
2019. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!