Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 6os zápfogak gyokerkezelve...

A 6os zápfogak gyokerkezelve lettek, de még mindig fáj körulotte, az 5ös fogamat is érzem elõttük, vajon kisugárzik a fájdalom vagy csak az 5össel van a baj?

Figyelt kérdés

Már nagyon regota szenvedek azert teszem ki a kerdest.

A rontgen szerint az 5os fog rendbe van , de a 6os fog azaz a nagyõrlõ gyokertomve van akkor az fájhat, en.ugyerzem mindkettõ fáj, vagyis mind a 4 mert fent is lent is ugyanaz a problema.

Mas is járt így?


2019. szept. 4. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A szemközti oldalon tuti hogy nincs baj csak átsugárzik oda is. Gyökérkezelés után alkalmakkor mondtam anno a fogorvosomnak hogy a szembelévő is fájdogált, de arra azt mondta természetes lehet hogy átsugárzik, és igaza is van azóta sincs ott baj.

Hasonlóban vagyok én is. A 4 és 5 fájdogál, fáj de röntgen szerint nincs probléma....több hete szívok én is...

2019. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!