Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Inyig letört bölcsességfog...

Inyig letört bölcsességfog letudnátok írni a tapasztalaitokat hogy milyen volt amikor kiszedték?

Figyelt kérdés
Bátoritásra van szükségem ugyanis probálom rászedni magam az eltávolítására jobb felső a bal meg most növekszik. Próbálok arra gondolni annyival nehezebb dolog történt velem hogy ne legyek már ilyen gyáva de jól jönne egy kis támogatás.
2019. szept. 11. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem elaltattak nem tudom fáj e
2019. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem műtötték, mielőtt kinőtt volna, úgy szedték ki. Elég rossz volt, ennél jóval jobb lesz a tiéd. Ha én kibírtam, te is ki fogod, nem vészes.
2019. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jobb felsőt kellett kiszedni már ínyig lerohadt. Elmentem mielőtt elkezdett volna fájni hogy hasson a szuri. Be voltam én is tojva nyugi. Kevés volt az egy szuri kaptam még egyett na utána totál nem éreztem semmit. Az orvos figyelte ugye az arcom ha fájdalom jelét adtam mint első szuri után egyből abba hagyta. Egyébként gyökéremelővel szedte ki nem fogóval így nem nyomta le az inyem. Megvolt 15 másodperc alatt és nem fájt. Mikor kezdett kimenni az érzéstelenítő kezdtem érezni a helyét így vettem be fájdalomcsillapítót és kész. Utána már nem fájt és nem volt semmi.
2019. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!