Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Atlagosan kb hany eves korig...

Atlagosan kb hany eves korig formalodnak a fogak?

Figyelt kérdés
Tobb fogorvos szerint, ritka szep fogsorom van. Viszont nekem nem tetszik, hogy nem egyenletesen nagyok. Ami ugye termeszetes, de sokkal jobban tetszene ha mind egyforma hosszuak lennenek. Valtozni fog ez meg vagy ilyen marad ? (16 eves vagyok)
2008. nov. 16. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy talán fogszabályzóval lehet rajta egy kicsit változtatni rajta, de elég fájdalmas. azonban szerintem ezt inkább egy fogorvossal kéne megbeszélned :)
2008. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változtatni akarsz a fogaid hosszán? Szerintem baromság. Főleg ha ritkaszép fogsorod van! (sokan örülnének, ha csak simán átlagos fogsoruk lenne) :D:D Egy fogsor akkor szép, ha minden fogad akkora, mint amekkorának lennie kell. Viszont ha annyira zavar, kérd a fogorvost, hogy hosszabbítsa meg. (vmiféle pótlás a fogak végére, de akkor aránytalanul hosszúak lesznek a szélességükhöz képest)

Én nem vállalnám be!

2008. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahh nem olyan nagy a kulonbseg...szoval nem annyira hogy komolyan zavarjon...Szoval semikepp nem akarok semifele orvosi beavatkozast...! Csak arra lettem volna kivancis hogy valtoznak e meg a fogak.
2008. nov. 21. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!