Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A növekvő bölcsességfog...

A növekvő bölcsességfog gócnak számít?

Figyelt kérdés

Elmentem fogorvoshoz, hogy készítsenek panoráma röntgent a fogamról, mert a hajam csomószámra hullik már egy ideje. A röntgenen megállapította a Dr.Nő, hogy nő a bölcsességfogam, és a csücske már kinn is van. Azt mondta, hogy ez már gócnak számít és az eltávolítását javasolja, és hogy ettől igen is hullhat a hajam.

Esetleg valaki, vélemény? Valóban lehet ez az ok?

Köszönöm a válaszokat!

34/N


2019. szept. 27. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Furcsán hangzik, szerintem ez nem oka a hajhullásnak. Nekem azért húzták ki rögtön, mert nem volt helye, így tolta az egész fogsoromat. Egészséges volt, de nagyon fájt.
2019. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem jól helyezkedik el. A röntgenen látszik is. Szép egyenesek lefelé a gyökerek. Egyenesen jön fölfelé, anélkül, hogy fordulna bármerre is.


Azért örültem volna, ha találunk végre vmi okot!

2019. szept. 27. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézettél már vérképet? Vasad rendben van?
2019. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyulladt a növő bölcsességfogad? Akkor lehet góc, de ha nem, akkor hogy a csudába lenne góc és miért kellene kihúzni, ha amúgy rendben nő?

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz és ott kérj gócvizsgálatot a hajhullás miatt, vagy a háziorvosodnál. Ha csomószám hullik, akkor ott más baj lehet.

2019. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokban másik orvos véleményét kell kérni, lehetőleg úgy, hogy ne tudjon az előzőről (nem szívesen mondanak egymásnak ellent).
2019. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most fogok menni fül-orr-gégészetre.

A vasam a Cinkem es a B12-pedig az alsóét értékhatárhoz közelít a vérképemen!

2019. szept. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!