Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnek szép fehér...

Hogyan lehetnek szép fehér fogaim ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sok fogamat tömték már, de engem az elsők érdekelnének leginkább.


A lényeg, hogy kb. 1 éve lett megcsinálva az összes, viszont a tömések elszíneződtek, tehát nem a tökéletes az összhatás.


Ráadásul a metszőfogam letört (tegnapi kérdés itt a gyik-en), azt valószínűleg csappal fogják megcsinálni, és arra rakják a koronát.


Nézegettem ilyen fogfehérítős eljárásokat, de ugye tömött fogra nem lehet, hanem oda új tömés kell. Viszont ha kiszedi ezeket a tavalyi töméseket, akkor nem tudom hogy hogy tudja felépíteni megint, mivel eléggé kicsi volt ami megmaradt ezekből.


Jó lenne akkor normálisan megcsinálni, ha van rá lehetőség. Milyen lehetőségek vannak, hogy elől egységes, fehér fogaim lehessenek?


Köszönöm.


2019. szept. 30. 11:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!