Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
A gyökérkezelést vagy a foghúzást? Elméletileg a fogamat gyökér kezelni kéne viszont olvastam olyanokat hogy sokkal rosszabb mint a foghúzás úgyhogy egy kicsit megijedtem.. Szerintetek?
2019. okt. 31. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy rosszabb. Egyik sem kellemes, és a gyökérkezelés általában több alkalmas sztori, de érdemes a fogast megmenteni, ha van rá mód.
2019. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*fogat
2019. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Végül a gyökér kezelésre esett a választás.. Már túl vagyok 2 alkalmon és ha minden jól megy 27-én megyek utoljára. Megmondom őszintén az első egyáltalán nem fájt mivel kaptam 3 érzéstelenítő injekciót viszont a második alkalommal semmien érzéstelenítőt nem kaptam úgyhogy az fájt konkrétan majdnem kiugrottam a székből😂
2019. nov. 11. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!