Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan akinek cirkon...

Van itt olyan akinek cirkon koronája van a fogán?

Figyelt kérdés

Nekem femallergiam van és ahogy néztem a neten a femre épített korona ami olcsóbb lenne az így nem opció. Láttam még a cirkon koronát viszont elkepeszto ára van.

Ki mennyiért csinaltatta és hol?

Egy Békéscsabai fogászati oldalon 45ezer per darab, egy Szolnokin meg 54ezer... Kicsit nagy az eltérés.. De csak ennyit találtam neten.


2019. nov. 3. 19:21
 1/2 Midorillee ***** válasza:
Szia nekem van a jobb szemfogamon cirkon korona... Én Budapesten csináltattam drága volt (60 körül)de nagyon szép az eredmény és tartósabb mint a porcelán és én azt olvastam hogy a fémre épitett porcelánnál az ínynél látszik egy sötét csík ezért én szemfognak nem választottam inkább kigazdálkodtuk
2020. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Midorillee ***** válasza:
Valóban rohadt drága de még fiatal vagyok és nem akartam hogy virítson hogy nem a saját fogam
2020. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!