Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó nélkül megoldható...

Fogszabályzó nélkül megoldható? De hogy?

Figyelt kérdés

Elől az első két fogam fent kiáll, eláll a többitől. Nagyon zavar, mert egyébként nem vagyok egy csúnya lány, és ezmiatt nincs önbizalmam.

Hogyan lehetne megcsináltatni szép egyenesre a fogaim fogszabalyzo nelkul? (Sok sztarnak cifrabb fogai voltak es egyik naprol a masikra tokeletesek lettek.) Szóval ebbol gondolom hogy nem kell ide mas csak sok penz. Pl kasza tibinek is szep.fogsort tudtak csinalni. Mit tanácsoltok? Ha kell ki is huzatom őket csak legyenek uj szep fogaim elol amik nem csámpásak.


2019. nov. 6. 23:04
 1/3 anonim válasza:

Nekem csak az egyik volt olyan, kihuzattam, és megtagadtam a fogszabályzót. Nagy meglepetésemre maguktól összébb mentek a fogak, olyan mintha ott sosem lett volna fog. Szerintem 1 évbe sem telt. Életem legjobb döntése volt.


Viszont én szerencsés voltam, de te főleg 2 foggal, szerintem a fogszabályzót nem fogod megúszni. Esetleg éjjelire kérdezz rá.

2019. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
#1 Kihúzattad a metszőfogadat??? Szép lehetsz...
2019. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai fogszabályozó csodákra képes. Ilyenre amúgy sem adnának szerintem állandót.
2019. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!