Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megoldható lenne valahogy?...

Megoldható lenne valahogy? (Fogszabályozás) Kéne egy kis segítség.

Figyelt kérdés

Mivel már jobb ötletem nincs, ezért kiírom ezt a kérdést, hátha. Az lenne az én problémám, hogy már nagyon régóta szeretnék fogszabályzót, csak hát...nem vagyunk gazdagok. Régóta keresem a neten, h mennyibe kerül egy ilyen rögzített és eddig csak olyan találtam ami legalább 120k. Anyum letudja annyival h nincs rá pénz, amit meg is értek hisz jó tudom, nem ez a világ legfontosabb dolga. Viszont ez nem csak esztétikai szempontból zavar hanem kényelmetlen is számomra és szeretnék már bátran mosolyogni.:) az lenne a kérdésem és kérésem h nem tudtok valami helyet (lehetőleg Pesten), ahol viszonylag olcsón lehet hozzájutni egy ilyen készülékhez? Vagy valami egyéb ötletet? 16 éves lány vagyok.

Köszönöm előre ha esetleg segítetek.:)



2018. nov. 17. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez. (Bocs az offért.)
2018. nov. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagy 18 éves így a TB támogatja a készüléket :) Neked kb mindennel együtt 40ezer lenne,vagy annyi sem. Menj el a körzeti fogorvosodhoz és érdeklődj,hova mehetnél tb támogatott fogszabiért,sőt lehet ő is fogolkozik vele.
2018. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 év alatt a körzetes fogorvosodtól kapsz beutalót fogszabályozásra, és ott, ahova tartozol (de csak ott), kapsz rá kedvezményt. Azt a 40 ezret azért egy picit keveslem, de persze egy fogszabályozás rengeteg készülékből áll, a kivehetők és a rögzítettek tárháza több százra rúg, így nem is érdemes találgatni, hogy neked mennyibe fog kerülni, hiszen nem tudjuk, nem tudhatjuk, hogy a te esetedben milyen készülék/készülékek lesznek megfelelőek. Az még nem kerül semmibe, ha a beutalóval elmész a fogszabis helyre, ahol kérsz egy kezelési tervet és árajánlatot.
2018. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a TB álltal támogatottnál elég sok a kedvezmény az árból . Azt hogy neked milyen kell csak ott tudják meg modnani .

Nekem komplett alsó-fölső rorra allul-fellül keresztben fog ív tágítóval a felrakás magándokinál 200k-bol lett meg .

Lényegében a szájpadlásomnál és a nyelvem alatt keresztben van egy állitható fém cucc ami a fog ívemet hivatot tágítani .

Sima szürke fém az egész , kerámiát alapbol nem akartam mert ugyis látszik meg így is és így marad a sima szürke fém .

2018. nov. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pesten a Rottenbiller utcába járok a Heim Pálnak a fogászati központjába. Nekem kb. maximum 80 ezer volt két fogsoromra a fém fogszabályzó (tb). 1 hete rakták fel és kb. júniusba mentek először. Én csak ajánlani tudom.
2018. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!