Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki volot már fogkő eltávol...

Valaki volot már fogkő eltávolitáson és fájtmilyen volt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam, fogkő eltávolítás + fogfehérítés.


Nem volt sok fogkőm és igazából nem volt semmilyen mert nem fájt.

2019. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam, de már sokadszor. Nekem egyáltalán nem fájt még soha. Maximum kicsit kellemetlen, hogy különböző módokon nyitva kell tartani a szádat, meg fröcsög a víz össze vissza.
2019. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos helyeken fájt, de a legrosszabb az volt mikor a porral polírozta vagy mit csinált, attól 2x nagyon elkezdte öklendezni
2019. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt kellemes, bár nekem ínygyulladásom is volt mellé. Kibírható és kérhetsz érzéstelenítést is(mind spray mind injekció formájában)
2019. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ma voltam életem első fogkő eltávolításán. Sokkal rosszabbra számítottam, kellett 1-2 perc míg hozzászoktam az érzéshez, de a szerkezet hangja ijesztőbb mint amilyen valójában a kezelés :D Nekem 2 fogamnál volt kellemetlen ott gyulladt volt a fogínyem a többinél nem fájt. Fura érzésnek fura volt de abszolút kibírható :) 10 perc alatt megvoltunk az alsó felső fogsorommal:) Hozzáteszem én nagyon félek a fogászattól, elmentem, és kellett egy jó élmény hogy legközelebb már ne kelljen gyomorideggel beülnöm a székbe :) A fogínyem vérzett ez normális, de ott már az öblögetésnél elmúlt.
2019. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!