Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog műtét után,...

FloyDi kérdése:

Bölcsesség fog műtét után, több mint 3 héttel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 3,5 hete, hogy kiműtötték a bal alsó bölcsességfogam feltárással. Tök szépen gyógyult eddig, vigyáztam rá igazából semmi komplikáció nem történt. Viszont tegnap éreztem, hogy valami nem kóser és estére már fel is dagadt az állam/arcom.

Most reggelre kb. úgy bedagadt, mint az első pár napban nézett ki.

Létezik, hogy begyulladt?

Legkorábban hétfőn tudom megnézetni.



2019. nov. 15. 05:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne várj vele hétfőig!
2019. nov. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A probléma, hogy most hétvégén muszáj vagyok dolgozni :/

Ekkora baj lehet?

2019. nov. 15. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen gyulladásból sok szövődmény lehet, a legenyhébb az arcüreggyulladás, de mivel műtét után vagy, akár vérmérgezést is kaphatsz.

Ha nem mész el fogorvoshoz lehetőleg még ma, akkor garantálom, hogy nem fogod a hétvégét végig dolgozni. Nekem egy "egyszerű" ínygyulladásból kialakult csonthártyagyulladásom volt idén (pedig nem is volt műtét előtte), a cataflam semmit sem hatott rá.

2019. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez elég rosszul hangzik. :(

Jobban vagy már?

Este elmegyek az ügyeletre mindenképp! Ott szerinted tudnak segíteni?

2019. nov. 15. 10:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Végül elengedett a főnököm, hogy elszaladjak az sztk-ba. Írtak fel antibogyot. Elvileg holnapra, hétfőre lekell húzódnia. És aztán újra megyek fogászatra.
2019. nov. 15. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Én két hétig sínylődtem itthon, kipróbáltam mindenféle recept nélkül használható szert (ami bevállt: Gingisol ecsetelő, Lacalut fogkrém és öblítő), végül elszántam magam, elmentem dokihoz, ő írt fel antibiotikumot. Két nap után már érezhetően jobb volt, de utána még több mint egy hónap volt, mire valóban meggyógyultam és nem volt több fájdalmam. Volt, amikor aludni sem tudtam a fájdalomtól.

A főnököd rendes volt, örülök, hogy már az antibiotikumos résznél tartasz. :)

2019. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az kemény nagyon...

Köszönöm szépen a segítséged és, hogy válaszoltál mindenre.

Hétfőn kiderül mi is okozhatja ezt,mert elvileg a sebem szépen rendben van és nem fájt mikor nyomta. Lehet a többi előtte lévő fogaimat kell majd gyökérkezelni.

2019. nov. 15. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi derült ki?
2019. dec. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2-3 hete visszamentem a dokihoz, hogy mi lehet. Nyomogatta, megvizsgálta az állam. Azt mondta krónikus elváltozás nincs, ha bármi bajom van, menjek vissza és felnyitja, kitisztítja.

Igazából semmi. A rágóizmom most is kicsit bevan dagadva. Sokszor kellemetlen érzésem van, fura. Január elején megyek vissza.

2019. dec. 12. 08:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2020. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!