Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a foghuzas, és...

Mennyire fáj a foghuzas, és az erzestelenites? Múlt héten begyulladt egy letört fogam, elmentem dokihoz és antibiotikumot írt hogy lemenjen a gyulladás. Holnap húzzák ki de nagyon félek rettegek. Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

37 vagyok. Nem vagyok annyira kemény de simán kibírom. Nem kellemes de fel kell készülni rá. Ha gyulladt és gennyes az jobban fáj. Ha a doki rossz akkor rosszul érzéstelenít és akkor eléggé fáj de ilyenbe még senki nem halt bele.


A dokit kérd meg hogy adjon duplát és várd ki amíg hat. Ha elébb hív be akkor kérd meg hadd maradj még kicsit mert még nem érzed eléggé zsibbadtnak.

2019. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ügyes e a fogorvos, vagy nem, melyik fog, hány gyökere van, stb. Nekem már húztak ugy, hogy észre se vettem, meg úgy is, hogy elájultam a fájdalomtól. Az első esetnél profi, férfi fogorvos csinálta, a másiknál egy fiatal, ügyetlen nő.
2019. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magan dokihoz járok, és szajsebesz is. Elég ügyes. Remélem nem fogom érezni
2019. nov. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!