Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetne műfogam 20 évesen?

Hogyan lehetne műfogam 20 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kirólag komoly válaszokat várok. Tudom, hogy furcsa, de ez van:) Szóval rendkívül utálom a fogaimat. Úgy a komplett fogsoromat rühellem. Pedig viszonylag egészségesek a fogaim, sőt. De akkor sem szeretem őket. Lenne rá mód, hogy műfogsort csináltathassak? Ha egészségesek a fogaim akkor is kihúzathatom őket?
2019. nov. 20. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész egy maszek fogorvoshoz, megcsinálja. Olyan 500.000 és 2.000.000 Ft között gondolkozz, attól függően, hogy kivehetős, vagy fix fogsort szeretnél.
2019. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, de azért én a helyedben mégiscsak megpróbálnék megbarátkozni az eredetivel, mert a műfog sosem lesz olyan, mint az igazi.
2019. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvass utána, tájékozódj minél jobban, hogy jól dönthess!
2019. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogszabályzás nem opció?
2019. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képet mutatsz róla?
2019. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egészségesek a fogaid, akkor még a maszek dokik többsége sem szívesen húznák ki, biztos próbálnának lebeszélni erről!


A szimplán nem esztétikus fogsort máshogy is lehet kezelni. Ha az a bajod, hogy csálék a fogaid, arra ott van a fogszabályzó. Ha nem elég fehérek, arra ott a fogfehérítés. Kissé sérült, törött vagy elszíneződött fogra ott van a héjkerámia.

2019. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért utáltam a fogaimat mert folyamatos feszülő érzést éreztem. Mintha nem férnének el, ki akarnának törni, robbanni. Eszméletlen feszülő fájdalmat éreztem. Illetve ömlött belőle a vér fogmosáskor. De néha random napközben is elkezdett csorogni a fogínyemből a vér. Kiderült, hogy nagyon súlyos fogínygyulladásom van. Már kezelve van. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2019. nov. 26. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!