Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon gáz ha 23 évesen...

Nagyon gáz ha 23 évesen műfogam van?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és egy betegség folytán a fogaim elkezdtek kihullani. Az alsó fogsorom rendben van. De a felső :S muszáj műfogsort csináltatnom. Ugye nincs más választásom hisz 23 évesen nem lehetek fogak nélkül. De félek.. mit fognak szólni hogy protkóm van :S Főleg ha majd lesz egy barátom és észreveszi :S szerintetek mennyire lesz feltűnő ? vagy ezt hogy lehet észrevenni.. mert én nem igazán akarom hogy lássák. ha pedig párkapcsolatról van szó nem szeretnék ezzel kezdeni. mert akkor ugye hozza magával hogy mitől. és mondjam el :S és félek hogy emiatt elmenekülne mint az eddigiek is.. idővel persze elmondanám de nem ezzel nyitnék.. pl ha csókra kerül a sor.. mennyire lehet észrevenni ?
2011. nov. 22. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mind1 ha nincs fogad fent és tény és való , hogy nem lehet fogak nélkül élni 23 évesen. Nem maradt 1 db fogad sem fent amire rá lehet ültetni? Amúgy meg ha nem is maradt akkor is tudnak olyat amit nem kell kivenni.
2011. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni. Ebbe nyugodjál bele. De műtéti eljárással lehet beültetni tartó elemeket, amik majd tartják a leendő fogsort. De ha megtudod az árát, hanyatt ne ess, mert akkor azt kell kezelni.
2011. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Koronád lesz, vagy kivehető műfogsorod?

Ha ügyes a fogtechnikus, szépet tud csinálni, ilyet is olyat is. És nem azzal kell kezdeni az ismeretséget, bogy nééd csak mi van a számban?g

2011. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább műfogad legyen,mint semmilyen.És ha jól csinálják meg,ha megteheted,na sajnáld rá a pénzt,észre sem fogják venni.
2011. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem gáz. Az lenne a gáz, ha nem érdekelne és úgy hagynád :)


Anyámnak most csinálták meg a műfogsorát (szegénynek is hasonló problémája volt, az alsók megvannak, de a fölső fogsorából csak a hátsók maradtak meg). Nagyon szép lett! Ha fülig vigyorog, akkor ahol a fog és az íny eredetileg érintkezik, ott látni, hogy nem igazi (de csak ha nagyon figyeli az ember). Egyébként csodaszép lett. Ő a Madenta-nál csináltatta, de már az egekbe szöktek az áraik, úgyhogy ott nagyon húzós. De nem lehetetlen a szép fogsor ;)

2011. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hátul 3-3 rágófogam megmaradt még.. azoknak még nincs semmi bajuk... arra úgy lehet építeni ? És elől a két metsző fogam még megvan csak a tetejénél kéne pótolni. És köszönöm válaszokat..
2011. nov. 24. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha hátul és felül is van még saját fogad, arra szerintem simán rá tudják építeni! Szerintem nézz szét neten, hogy hol milyen áron csinálnak fogpótlást/műfogsort, menj el több helyre (sok helyen a sima konzultáció ingyenes :) ), esetleg kérj náluk referenciát és annál csináltasd, amelyik hely a legszimpatikusabb. Mondom, a Madentánál gyönyörűen megcsinálták, de baromi drága hely lett. Biztos van olcsóbb hely is, ahol ugyanolyan lelkiismeretesen megcsinálják neked :)
2011. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!