Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másfel honapja, ujra tomte a...

Másfel honapja, ujra tomte a dr. Az egyik ragofogam, mert tisztitasnal, v ha kozé megy vmi, akkor faj. Ennyi ido elteltevel, ujra kell majd fizetnem, mivel a fogam nincs rendben, amit megcsinalt?

Figyelt kérdés
Magan drhoz jarok. Jó huzos az ár. Hivatalosan megy, számlat is adnak. Igen, bő honapja volt, hogy 1 év utan visszamentem, nem latott rajta lyukat, de kb.a fog 95%- a tomés. Illetve, az 1ev alatt is voltam nála, akkor mondta, h nincs ujabb lyukasodas ugyanezem a fogon. De nekem csak nem stimmelt. Igy ujra mentem, akkor ujra tomte. Sokba kerult. 1 hetig 2hetig azt gondoltam, még a tonest szurit erzem, aztan rajottem, ugyanaz a panasz, amivel elmentem. Ha a fogselyem fogkoztisztito odaer, fáj az ideg. Bő 1honap, lassan 2 lesz, visszamentem. Kertem, legyen rtg. Csinaltak panoramat. Jo draga volt.Még nem szoltak az eredmeny miatt. A lenyeg uis az, hogy nem jo a fogam, kihuzatni neeem akarom. Az asszisztense azt mondta, garancia nem szokott lenni. Akkor ujra fizetnem kell? En nem mondhatom, hogy nem fizezek mert mostansag csinalta es a rtgent is en kertem. Neki kellett volna tomés elott.Mit csinaljak? Ezt a fogat o kezelte 2szer. Akkor nem mehetk vele mashoz, ujabb tok ismeretlen orvoshoz
2019. nov. 26. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs garancia, fizetned kell. Én inkább más után néznék, egyrészt már 2* elszúrta a fogadat, másrészt az mindig gyanús, ha valaki nem vállal garanciát a munkájára...
2019. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás valószínűleg a gyökérkezelés lenne. Ha nem vagy megelégedve, válassz másik orvost!

Saját tapasztalatom, hogy egy többszörösen tömött fog fájdalmas marad tömés után is, és csak a gyökérkezelés oldja meg a gondot. De valami miatt ezt nem szeretik a fogorvosok csinálni. Az enyém bevallotta, hogy nagyon macerás meló, nem szereti...

2019. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kosz a valaszokat. Ezt a fogat már vele vegig csinalom. Sajnos van tapasztalatom a gyokerkezelesben. Nem csak babrás, hanem elhal a fog. Uana pedig eltorik.

Majd kiderul, hogyan tovabb

2019. nov. 27. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
A panorama rtg.eredmenye nem mutatott ki okot, h miert faj. Varom a dr valaszat, hogy mi legyen.
2019. nov. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!