Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fejjel fogszabályozás,...

Felnőtt fejjel fogszabályozás, tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, és jövőhéttől lesz állandó fogszabályzóm. Már tizenéves koromban is volt, és tudom mivel jár ez. Fájdalom, nehézségek az étkezésben. Sajnos mivel korábban nem hordtam elég ideig a kivehető készülékem, a ragasztott készülék leszedését követően, visszarendeződtek a fogaim. Főként a felső fogsorom a problémás, eléggé kiáll. Szóval most újra belevágok, és most türelmesebb leszek. Kb. egy évig kell fent lennie a fogszabályzónak, és fém lesz alul és felül is, mivel a többi készülék nagyon drága lenne. Egy kis biztatásra és támogatásra vágyom azoktól akik szintén felnőtt fejjel vágtak bele. És írhatok tapasztalatokat, valamint az eredményről, hogy milyen lett. Valamint a kezelési idő és érdekel, kinél mennyi ideig tartott? Köszönöm előre is!

2019. nov. 28. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen tapasztalat érdekel? Ugyanolyan lesz mint amilyen volt.

Ha vannak bölcsességfogaid azokat mindenképpen huzasd ki előtte.

2019. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jogos, mivel már tudom milyen. Igazából kicsit izgulok, hogy jòl viseljem, hamar megszokjam. Attòl félek, hogy mennyire fog belül kisebesedni az ìnyem. Bölcsességfogaimat nem kell hùzni, mivel alappbòl alul és felül is kihùztak kettőt, még tini koromban, hogy elférjen a többi fogam. Ìgy mìg nincs probléma a bölcsesség fogammal, addig maradhat.
2019. nov. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!