Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen krónikus betegségek...

Milyen krónikus betegségek esetén, állja a tb a fix fogsor árát? A fogorvosom nem sok infót tud, annyit mondott, hogy az O. E. P. honlapján fent van, de én nem találtam semmit róla, csak, hogy lehet benyújtani egyedi kérelmet amit elbírálnak.

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Sajnos ez tipikusan egy szürke zónás része a fogászatnak; vagyis még az sem tud erre válaszolni, aki kitalálta. A NEAK (OEP) honlapján egy méltányossági kérelmet találsz, azt kell a fogorvosoddal (és egyéb kezelőorvosoddal) kitöltetni, majd elbírálják. Eddig akivel erről beszéltem, még senki nem kapott kedvezményt, legjobb esetben is csak az orvosi díjat engedték el, a technikait nem, és az is csak kivehető fogsornàl, porcelánkörhídra bizonyosan nem fognak adni.
2019. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajnos én is csak eddíg jutottam!
2019. nov. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!