Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez a fogam mellett?

Mi lehet ez a fogam mellett?

Figyelt kérdés
Pénteken begyulladt a hátsó bölcsek fogam, ma reggel egyből fogorvoshoz mentem. Mivel nem szájsebész, adott egy beutalót, és egy antibiotikumos gyógyszert kell szednem egy hétig. (ez egy rossz fog, csak még nem tudtam kihúzatni) Ma estére, azonban lázas lettem és a rossz fogamnál oldalt észrevettem egy 'dudort', mintha szélesebb lenne a fog. Interneten utánanéztem lehet, hogy gennyzacskó? Holnap reggel persze megint egyből fogorvos,de attól tartok, hogy az arcom feldagad.

2019. dec. 2. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy nap alatt úgy bepukkant gennyel, hogy olyan volt mintha oldalt is kinőtt volna a fogam. Nagyon feszített meg keserű váladék jött belőle, de majd kipukkan.
2019. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!