Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Ha ebből az 1x verziót rendelem, akkor alsó és felső fogsort is küldenek?

[link]

dec. 3. 00:21  Privát üzenet  

A válasz
“A csomag tartalmaz egy protézist a felső és alsó fogakhoz!”

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 3. 00:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kecskeméten fogszabályozás, alsó felső fogsorra tudtok árakat mondani?
Miért van az, hogy először csak a felső fogsoromra rakják fel a fogszabit? 6 héttel később rakják fel az alsóra. Elfelejtettem megkérdezni a dokit.
16 éves vagyok, az egyik felső fogamnál be van dagadva az ínyem, és az előbb vérzett is, és mintha a fogam fájna tőle, de szerintem az ínyemet érzem. Mit tegyek? Eléggé fáj.
Ki kell húzni a felső 6-os fogam, mert kegyetlenül be van gyulladva. Szerintetek fájni fog? Vajon varrni kell?
Itt a felső két első metszőfogaknál mennyire fáj az injekció? Mert a két felső középső fogamat kellene betömni mert közötte szuvas és a két fog teteje is szuvas! És mennyi injekció kell?
Lehet, hogy ki kell húzni a bal felső 6-os fogam (mert baktériumos támadás érte), akkor azt, hogy pótolnák?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!