Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ehet egy fogszabályzós?

Mit ehet egy fogszabályzós?

Figyelt kérdés

Főleg a húzás utáni napokra gondolok, amikor szenvedés még a rágás is, viszont a napi kcal bevitel jó lenne ha meglenne.


Levesek kilőve.


Főzelék?

Milyen húsok?

Sok tojás?

Kávét szabad inni?

Aki benne van, légyszi írjon minél többet.


Pizza felejtős? (az az egyik kedvenc kajám)


Jövőhéten teszik fel a felső fogívemre.



2019. dec. 3. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Joghurt, babakaja, tejbegriz. Igazabol barmit ehetsz ami nem igenyel sok ragast, vagy konnyen szetmalik a szadban. En par nap utan baromi agressziv voltam, hogy nem ettem hust, mert egyszeruen nem birtam, es sirtam a mekis csibeburger folott, hogy nem birtam megragni, de nem erdekelt mar a vegen, egyben lenyeltem a falatokat. 😂

Kavet is ihatsz, miert ne ihatnal? Nekem annyit mondott a doki, hogy mindent kis falatokban kell enni, mert ha idegbol beleharapok egy szenyaba, lepattanhat a fogszabalyzo. Soha nem pattant le, lehet szerencses vagyok, mindent ugyanugy eszek, mint fogszabi elott. Ragozni is ragozok, bar arra figyelek, hogy ne erjen a fogszabalyzohoz, mert eleg csunyan bele tud ragadni.

2019. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármit lehet enni, a lényeg hogy minden étkezés után fogat kell mosni, illetve óvatosan kell azért rágni, hogy ne essen le semmi alkatrész. Én kását ettem banánnal miután felraktak a fogszabit akkor nehéz volt rágni, de hamar meg lehet szokni.
2019. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rizst, csirkemellet, mekis kaját, gabonapelyhet ettem. Fájdalmas pár napig, igazából mind1 mit eszel, ez tőled függ, hogy mennyire bírod a fájdalamt. Amikor felteszik aznap még nem érzed, majd másnap és utána pár napig.
2019. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!