Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kapok ideiglenes fpgpotlast?

Kapok ideiglenes fpgpotlast?

Figyelt kérdés

Kedden megyek foghuzasra(frontfog)

A seb gyogyulasa utan beultetesem lesz..

A fogorvos aztmondta h kapok ideiglenes fogat.

Akkor az ideigleneset foghuzas utan azonnal felragasztjak?



2019. dec. 4. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire ragasztják fel? A nyelvedre? A lyukra? Persze, kapsz ideiglenes fogat, de annak előbb helyet kell csinálni. Vagy leköszörülni a két mellette állót, és hidat csinálni ( ez legkevesebb 1 hét ). Vagy implantátumot beültetni. Ezt meg nem hiszem, hogy a sebbe ültetnének be bármit is.
2019. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért nem a doktortól kérdezted meg?!?!


mi honnan tudnánk

2019. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olvastam olyanrol h a 2 mellette allo foghoz ragasztjak.

2# valaszolonak pedig ha nemtudsz normalis kommentet irni akkor inkabb semmit

Nyilvan ha megtudtam volna kerdezni akkor nem itt irnak

2019. dec. 4. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy 2 vagy 3 napig voltam fog nélkül, aztán a mellette levőket lecsiszolta, arra került egy ideiglenes, majd 2 hét múlva a végleges. A húzás miatti teljes gyógyulást meg kell várni a pótlással
2019. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, ne a köszörüléses megoldást válaszd, mert azzal 2 további fogad is előbb utóbb tönkremegy. Ez általában 12 év. Vagyis ennyi idő után még +két rossz fogad lesz.
2019. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanrol is hogy valaki kapott huzas utan egynol egy olyan ideiglenes koronat amin volt 2 kis "szarny" es a 2 mellette levo fog belso feléről odaragasztottak
2019. dec. 5. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Foghúzás után hova ragasztanák? Vesznek lenyomatot és úgy készítik el. Nekem másnapra meg volt mert a dokim lerendelte minél előbb. Olyat kapsz amit csak felnyomsz az ínyedre.
2019. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és ha jó az orvosod akkor eszébe nem jut lecsiszolni a fogakat mellette. Miért is tenné ha beültetésed lesz?

Ne irjatok már baromságot ti meg azt se tudjátok hogy megy ez.

Nekem volt implant beültetésem.

2019. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!