Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört fog felett az ínyen...

Letört fog felett az ínyen kijött egy gömb. Az orvos kihuzta a fogat és a gömb kifakadt.1 honapja ujra kijött ez a gömb. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam azóta a körzeti fogorvosomhoz aki megröntgenezte és nem talált semmit. Elmenzem egy magánhoz aki egy szuperszonikus rontgennel megnézte, ő sem talált semmit.Azt mondta lehet ez egy hegesedési folyamat, mivel még a kihuzott fog helye teljesen nincs begyógyúlva. Amúgy nem fáj, nem zavar, csak ha odanyúlok érzem hogy ott van. Kb fél borsónyi nagyságú. Epszedtem egy kúra augmentint és corsodillal őblögettem napi 2x.semmire nem reagál. Ugyan akkora és ugyanolyan kemémy.

#íny #fog #fogíny #foggyökér #foggyökér duzzanat
2019. dec. 8. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Siman lehet ciszta, csoda hogy a fogorvos nem tarta fel. Jo esellyel egy melyen levo gyulladasos goc taplalja. Ha az antibiotikum sem hasznal, lehet h. muteni kell majd.
2019. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerintem a cisztát látja a röntgen.
2019. dec. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!