Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposom elkezdte csikorgat...

8 hónaposom elkezdte csikorgatni a fogát, pedig épp 3 napja, h. kijött a 3. foga, amivel képes erre a csodálatos tudományra. Kb. meddig fog ezzel elkápráztatni? Illetve valami ellenszer?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
adj neki kemény,fogszabályzós cumit.az is lehet hogy úton van a többi és viszket még neki az ínye.viszont ha a cumit rágcsálja nem lesz baja.ettől viszont a zománc is lejöhet
2013. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csikorgatta a fogait minden alkalommal pár napig, amikor új foga lett. Csak pár napig, esetleg egy hétig csinálta, amíg szokatlan volt neki, hogy megint egy új foga van, aztán abbahagyta.
2013. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is csikorgatta a kibújt első fogacskákat, talán 1-2 hétig. Bármennyire is zavaró volt a hang, próbáltam nem tudomást szerezni róla.

Az a fogzáshoz való cumi nekünk nem jött be. Szerintem nem kicsiknek való. Kicsit nagynak tartom egy baba szájághoz képest. Persze beszereztem, de csak felesleges pénzkidobás volt. Nem is akarta bevenni sem...

2013. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húgom még most is csinálja, 24 éves. :) Az én lányom másfél éves, 14 foga van, és annyi változott pici korához képest, hogy hangosabban tudja csinálni. De azért már csak ritkán, ami még így sok, ha azt vesszük, hogy engem kiver tőle a víz.
2013. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-23 hétig csikorgatta, magától elhagyta. Szerintem várj és el fog ez is hamar múlni:) Ha csikorgatni akar ki fogja köpni a cumit is.
2013. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!