Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki mennyit szenvedett bölcsess...

Ki mennyit szenvedett bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés

Nekem klinikán vették ki, mind a 4-et altatásban.


Az összes a csontban volt.


Most lesz 1 hete, de még mindig borzalmas.


Más is így volt vele?


A szájzárról nem is beszélve.



2019. dec. 11. 05:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hogyhogy altattak? Az is jó, nekem ébren vettek ki egyet, az is rettenetes volt. Nem jár altatás...
2019. dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mert impactált fognál szájsebészeten nem tökölnek érzéstelenítéssel. Egyébként nem bántam.
2019. dec. 11. 05:56
 3/25 A kérdező kommentje:
Benne volt 2 fogam is az idegben, azt mondta a doki, hogy el se tudnák érzésteleníteni.
2019. dec. 11. 05:56
 4/25 anonim ***** válasza:
Impactált? Az milyen?
2019. dec. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az enyémek mind a csontban voltak és befelé nőttek. De nem lett érzéskiesésem, nagyon jó doki csinálta.


Igy néz ki nagyjából:


[link]

2019. dec. 11. 06:04
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt és még egy van.

Nem tudtam kijárni az altatást, csak ébren végeznek ilyet!

Azt hittem, belehalok, 25 percig farigcsálták.

Szentkirályi utca.

2019. dec. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Mai eszemmel nem műttetném ki!
2019. dec. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ha nyomja össze a fogakat szerintem nincs választás vele kapcsolatban. Ha még begyullad a későbbiekben, vagy a mellette lévő fog gyökerét tönkreteszi, akkor 2 fog is megy a levesbe.


Én áldom a doki kezét, hogy nem lett semmi érzéskiesésem, hallottam olyat sok emberről, hogy évekig nem érezték hogy rágnak, vagy az arcukon a bőrük érintését.

2019. dec. 11. 06:15
 9/25 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem is ezt jósolták néhányan, de nem jött be nekik. A másik oldalon nem vállaltam be ezt a tortúrát, és semmi bajuk. Ahol kiműttettem, ott mentek tönkre a fogak! Pont attól, hogy hozzányúltak.

Meg kérdezem én, mikor fog ez a megtörténni? Lassan nyugdíjas vagyok.:) 35 éve így áll. Akkor hirtelen ...?

Verem a fejem a falba, hogy ezt az ökörséget elhittem.

2019. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A saját szememmel láttam hogy hogy torlodnak a fogaim, az egyik gyakorlatilag már majdnem kiesett a csontbol, pont emiatt mentem el a fogorvoshoz mert nem tudtam mi okozza a jelenséget. A legjobb döntésem volt, hogy túl vagyok rajta :)
2019. dec. 11. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!