Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap fogják "húzni" a...

Holnap fogják "húzni" a fogam. Valami tapasztalat? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Van egy gyökérkezelt fogam, ami nem akar gyógyulni és holnap megyek szájsebészetre. Egyszerüen nagyon félek, kérem valaki leirná, a menetét, vagy ha van valami tapasztalata? Hogy esetleg mennyire fáj ilyesmi?
2010. júl. 19. 22:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja semmi találtam rá választ
2010. júl. 19. 22:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Injekciót adnak, az pár perc alatt elzsibbasztja, olyan érzés, mintha fel lenne dagadva. Lehet, hogy kiküldenek közben, de nem biztos. Maga a húzás, ami pár perc, egyáltalán nem fáj, csak fájdalom nélkül érzed a macerát. Utána beletesznek egy gézdarabot, amit, ha eláll a vérzés, majd kiszedsz. Több óra hosszat nem szabad enni, de még inni se, hogy a zsibbadás miatt nehogy félrenyelj. Mikor eszel, csak pépeset, de tejeset nem szabad. Fájhat utána, mikor kimegy a zsibbadás, erre be kell venni fájdalomcsillapítót.
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Adnak egy vagy több injekciót és elzsibbad úgy az állkapcsod,hogy SEMMIT nem fogsz érezni!A doki nekifeszül a fogadnak egy húzóval és a fejedet nyomja bele a székbe,és ha a gyökere nem kampós akkor pár mp egy két tekerés és már kint is van.. Ezután összevarja az inyed és 1 hét múlva mehetsz varratszedésre!1 hétig nem szabad nehezet emelned!
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egyáltalán ne, biztos h nem fogod érezni!

báttyám kapott 3injekciót,kb 2perc alatt kihúzták,de azt mondta igyis annnyira fájt neki h majdnem besz@rt...! :s :DD

2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hajjaj, köszönöm a válaszokat, reménykedek a jóban :)
2010. júl. 19. 22:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni a húzás,majd utána ha elmúlik a zsibbadás.Én 3 napot nem aludtam,sem ettem,és semmilyen fájdalomcsillapító nem használt.Pedig én aztán olyan erős gyógyszert szedtem ami egy lónak is sok lett volna!
2010. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vegyél flector port!

nagyon jó!3perc és elmulasztja a fejfájástól kezdve a fogfájásig mindent!!!

2010. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nah,mi volt túlélted??=)
2010. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22:40-es akkor neked még nem volt igazi fogfájásod.Én hiába ittam meg 3 flector port,halottnak a csóóók annyit ért!Pedig szoktam használni azt a gyógyszert...de akkor....
2010. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Neem, nem húzták ki. Majd jövőhéten:SAddig meg parázhatok:DD
2010. júl. 20. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!