Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a különbség a 4 fajta...

Mi a különbség a 4 fajta (lent található) Crest 3D fogfehérítő között? Valamelyikről valamilyen tapasztalat van?

Figyelt kérdés

Crest 3D Whitestrips Advanced Vivid Fogfehérítő

Crest 3D White Professional Effects Fogfehérítő

Crest 3D Whitestrips 2-Hour Express Fogfehérítő

Crest 3D Whitestrips Stain Shield Fogfehérítő között mi a különbség?

Szeretnék rendelni de nem tudom melyik érné meg a legjobban..:D Szerintetek melyik?:D Valaki már használt ilyet? Mik a tapasztalatok?:D Előre is köszönöm .:D


2011. okt. 21. 17:59
1 2
 1/11 Christian93 ***** válasza:
Még sajnos nem próbáltam, de nagyon szeretném :) mivel sokat érdeklődtem róla, arra jutottam, h a 2 legjobb a Crest Advance d Steal és a Crest 3D Professional Effect :)
2011. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mark_o válasza:
100%

Mivel engem is érdekelt a dolog, utánanéztem a külföldi oldalakon és hazai oldalakon.


Mindegyik oldalon kihangsúlyozzák, hogy az USA-ban ez a legnépszerűbb otthoni fogfehérítő család. Először szkpeptikus voltam, de valóban szinte minden kommentelő meg volt vele elégedve. Legtöbben a Professional ajánlják.


A gyártő weboldala alapján 5termékük van: a Vivid, az Advanced Vivid, a Professional Effects, a 2-Hour Express és a Stain Field.


A Stain Filed nem is igazából fogfehérítő. Nem fehéríti magát a fogat, csak a fogkövet szedi le.


A Vivid a legkevesebb fogfehérítő anyagot tartalmazó készítmény. Ezt első sorban érzékeny fogúak számára illetve ismételt fogfehérítésre ajánlják.


Az Advanced Vivid több fogfehérítő anyagot tartalmaz, 1 dobozban 28 tapasz van (a Vividben 20db)és a tapaszok Advanced seal technológiának köszönhetően jobban tapadnak a fogakra.


A Professional Effects tartalmazza a legnagyobb fogfehérítő koncentrációt. A gyártó szerint hatása egyenértékű a fogorvosi fogfehérítéssel. (ami szerintem abból a szempontból nem igaz, hogy a fogorvos az összes fogat fehéríti, a tapaszok pedig csak az első hatot; mondjuk úgyis ez a lényeg!)

1 doboz 40tasakot tartalmaz, ami 20napra elegendő.


A 2-Hour Express a Crest legújabb terméke. A többi tapasszal ellentétben ezeket nem 30percig hanem 2órán keresztül kell a fogakon hagyni. Viszont 2óra alatt teljesen kifehéríti a fogakat.

A negatív kommentek nagy része erre a termékre vonatkozott. Egyesek azt írják, hogy nem fehéríti ki rendesen a fogakat, mások szerint sokkal drasztikusabb mint a többi típus és fog-, valamint ínyérzékenységet okoz.


A leírások és a kommentek alapján nekem a Professional Effects tűnt a legjobb választásnak, ezért ennek néztem utána itthon. A vaterán és a többi aukciós,hirdetős oldalon. (Többen a Whitestrips Classicot is hirdetik, amit állítólag már több éve nem is gyártanak.) A legtöbb helyen van Professional is, elég nagy árkülönbséggel. A legolcsóbbat az aprohirdetes.hu-n láttam, a második legjobb ár pedig a Vaterán volt.


Jövő héten rendelek és leírom a tapasztalatokat.


Remélem segítettem

2011. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem professional effectset.

Összesen 20 pár csík van benne, 20 napra elég.

Ma van az ötödik nap, majd megírom hogy sikerült ha végeztem.

Mindenesetre van egy tömés a bal kettes fogamban fent és azt nem fehéríti, úgyhogy ha végeztem akkor el kell mennem fogorvoshoz és kicserélni a tömést.

2011. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem a 3D white advenced seal van. Most használom a második tasakot. 3 havonta kell használni és egy évre elegendő van benne. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kedves válaszolók!

Mik a tapasztalatok? Működött a dolog?

2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne! Aki kipróbálta, kérem írja le a véleményét, tapasztalatait. Előre is köszönöm. :)
2012. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még fogfehérítés előtt voltam fogorvosnál és akkor A2-es volt a fogszínem (ami a harmadik legvilágosabb a skálán). Utána visszamentem mert volt egy tömés a fogamban elől ami ugye nem fehéredik a fogaimmal úgyhogy azt ki akartam cseréltetni. B2-vel tömte be (ami a legfehérebb természetes fogszín) de még így is kicsit sárgább. Úgyhogy visszahívott és ingyen kicseréli újra fehérített fogakra való tömőanyaggal.

Ennek ellenére elkezdtem mégegy dobozzal mert szép fehér volt de azért ezt még lehet fokozni.

2012. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is ilyen fogfehérítőt szeretnék venni. Ti honnan vettétek a fehérítő matricákat???
2013. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

KIPRÓBÁLTAM : tapasztalat!!!


a 3dwhite luxe ból rendeltem 14 csíkot.


Először 30 percre tettem fel, majd 3 nap után egy órára, mert azt szerettem volna, hogy a maximális hatást érje el. Hogy ez számított e vagy sem, nem tudom.

Egyik este film előtt felraktam, de bealudtam, 2 óra múlva arra ébredtem, hogy belenyilalt valami erős fájdalom az egyik fogamba!


Szóval van benne hatóanyag.


Készítettem képet előtte is, utána is, de sajna a fényviszonyok hasonlóságára nem figyeltem, így a kép nem sokat ad vissza.


Viszont!!! Találkoztam egy ismerősömmel, akivel kb 1,5 éve nem és az első mondata mi volt mikor meglátott?:


ÚÚÚÚ de fehérek a fogaid :D


Más is megjegyezte, de ők tudtak róla.


Ami fontos, jól nyomjuk be a fogak közé is, hogy ott is érintkezzen a tapasz a fogakkal, nekem ott nem végzett alapos munkát, mert erre nem figyeltem.


Illetve inkább menjen rá elől az ínyre, hátul amit befed, az bőven elég.



Ja! És egy fontos dolog! Tömést ugyan nem fehérít, de a gyökérkezelt elsötétedett fogat igen!!! Konkrétan visszakapta az eredeti színét! Ez egy metszőfognál nem utolsó szempont ;)


Ma konzultálok a fogászommal, megkérdezem mi a véleménye pro-kontra, később azt is leírom.


(Ha nem felejtem el :) )

2014. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hazaértem, megvolt a konzultáció.


Az eredmény? Nem károsodott a fogzománc, viszont a fog látványosan fehérebb lett. Az összetevőkben nem látott tudomása szerinti "túl hatékony" elemet.


Szóval belevágok a 20 naposbam az viszont a LUXE Supreme FlexFit lesz. hosszabb, így be tudom gyűrni mindenhova. ( A professional effects -et használtam 14 napig )


Sok sikert mindenkinek és szép mosolyt! :D

2014. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!