Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eger,2. számú körzet. Ki a...

Eger,2. számú körzet. Ki a fogorvos, és milyen?

Figyelt kérdés
Neten semmit nem találtam, és mivel egyetemista vagyok, nehezen tájékozódom, nem tudom kihez mehetnék.

2019. dec. 13. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemista vagy, akkor ne legyél már olyan életképtelen, mint egy 4 általánost végzett ember.


Neked van a legtöbb szabadidőd, menj el személyesen és kérdezz rá.. Vizsgaidőszakban nem hiszem el, hogy nincs fél óra szabadidőd.

2019. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kedvességed, de valószínűleg azért fordulok az internethez, mert azt sem tudom, hová kellene mennem. Ha bekerülsz egy új városba, nem gondolom, hogy egyből életképtelenség, ha segítséget kérsz....

Talán kapok is, ha nem mindenki ilyen alpári, mint te. :)

2019. dec. 14. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább te dramatizálod röhejesen túl, látszik, hogy már nem fogja anyuci a kezed és nem intéz el mindent helyetted, felnőtt létedre..


Majd szerinte 8-9 óra napi meló mellett egyszerűbb lesz az élet? Bár ilyen erőbedobással képzelem, hogy haladsz a vizsgákkal is :-)

2019. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ne menjünk ebbe bele, nagyjából 5 éve nem élek a szüleimmel, azt megértem, hogy nem segítesz, de ha a magánéletembe szeretnél belepofázni arra abszolút nem vagyok kiváncsi. Gondolom te már okos, érett felnőtt ember vagy, akkor foglalkozz a munkáddal, vagy tanulj a vizsgáidra, ne itt hisztizz, mert meg mertem kérdezni valamit.
2019. dec. 14. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt csak te hisztizel, kisgyerek.
2019. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!