Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baràtomnak rosszak a fogai és...

Baràtomnak rosszak a fogai és büdös a szája de nem akar elmenni fogorvoshoz. Hogy tudnám rávenni hogy csináltassa meg?

Figyelt kérdés
Nagyon makacs, már többször is mondtam neki hogy előbb utóbb nagyon fog fájni, de állítása szerint még sose fájt a foga, amit nehezen hiszek el ugyanis több foga évek óta tövig le van rohadva. Sajnos emiatt szájszaga is van ami mostanában egyre erősebb. De ez se zavarja inkább tömi a tic tacot amitől csak még jobban romlik. Egyébként meg is szokta mosni, de nem sokat ér, fél óra múlva már megint büdi, plusz cigizik is ami még rátesz egy lapáttal.
2019. dec. 13. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy amíg nincs doki, nincs puszi.
2019. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha így is imádod és vonzónak találod, akkor minek kínlódnál vele.
2019. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Hogy tudsz együtt lenni egy ilyen emberrel???

Tényleg ez volt a legjobb az összes közül!?

Hogy tudnád rávenni? Sehogy... ott kell hagyni a francba az ilyen igénytelen nyomorékot.

Undorító....

2019. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszintének kell lenni. Este mikor odabújik hozzád, mondd meg neki, hogy sajnos annyira bűzös a szája, hogy erre te nem izgulsz fel. Ezt már érteni fogja.

Nem teljesen értelek egyébként téged sem, aki ennyire látható és érezhető testrészére ilyen igénytelen, az az egyéb részein sem túl igényes. Én hagynám a helyedben, ha többször szóltál neki és neki ez mégsem fontos (holott neked is kellemetlen), akkor bűzölögjön csak egy magában.

2019. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de nálam a higiénia és jelen esetben a szájápolás hiánya szakító ok lenne. Nem azért, mert tökéletességet várnék el a másiktól, hanem egyszerűen azért, mert évek óta fennálló egészségügyi probléma. Amit a kérdező jogosan jelzett és láthatóan a párja ezzel szemben nem akar tenni ellene.


Most fordított esetben hogy nézne ki, ha egy nő összeszedne valamilyen hüvelyi fertőzést és elvárná, hogy a férfi szagosan, folyással is vonzónak találja.

2019. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha így állnak a fogai valsz. már nem tömni fogják, hanem húzni.


Akkor sem lesz szép látvány a pasid, ha elmegy a körzeti fogorvoshoz és a maradandó fogaiból lesz a szájában összesen 15, mert az összes rosszat kihúzzák.


Szerintem a legbölcsebb az volna, ha tudatosan el kezdene pénzt félretenni erre a nem kis beruházásra, és rávenné magát, hogy megcsináltassa.


én most költöttem el hasonlóra (bár nálam nem lyukas fog, hanem bölcsességfog műtét, fogszabályzás, kezelési tervek, meg kb 4 helyen voltam konzultáción) 600-700 e ft-ot, hidd el nem olcsó mulatság.

2019. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fáj neki, mert már rég elhaltak az idegek a kirohadt fogaiban. Ha észérvekkel nem tudod meggyőzni, akkor veszett ügy, csak egyre igénytelenebb és makacsabb lesz. Hogyan tudod egyáltalán elviselni?
2019. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!